INSTAGRAM

BRANDS

Våra varumärken på Ekbergs. Här hittar du sköna klassiker och spännande nyheter.

EKBERGS MAN
Pour
Hansen & Jacob
Oscar Jacobson
Hugo Boss
Boss Orange
Circolo
Polo Ralph Lauren
Gant
Stenströms
Eton
Tiger
Fortezza
Aeronautica
Snoot
Belstaff
Mason’s
LBM
Tramarossa
Jaggy
Colmar
Meyer
Gerba

EKBERGS WOMAN
Gant
Lauren by Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren
Tiger of Sweden
Stenströms
Busnel
Shieldmaid
Mih Jeans
Please Jeans
House of Dagmar

Circolo
Boss Orange
Maya
Snoot
Woolrich
Second Female
Tory Burch
Rock and Blue

STAFF

At Your Service. Vi älskar vårt jobb och gör allt för att du skall vara vår mest nöjda kund.

Eva Rosquist

Eva Rosquist

Inköpare / Butikschef

0046 708 36 64 56
eva@ekbergsmode.se

Hans-Olof Andersson

Hans-Olof Andersson

Inköpare / Säljare

0046 730 38 72 81
hans-olof@ekbergsmode.se

Jessica Sjöholm

Jessica Sjöholm

Säljare

jessica@ekbergsmode.se

Fredrik Sjöholm

Fredrik Sjöholm

Inköpare / Säljare

0046 735 64 79 35
fredrik@ekbergsmode.se

Inger

Inger

Säljare

inger@ekbergsmode.se

Magnus Hall

Magnus Hall

Säljare

magnus@ekbergsmode.se

Mats Kvist

Mats Kvist

Ägare

0046 705 888 222
mats@ekbergsmode.se

Charlotte Andersson

Charlotte Andersson

Ekonomi

0046 44 20 92 97
charlotte@donna.cenino.se

Eva Rosquist

Eva Rosquist

Inköpare / Butikschef

0046 708 36 64 56
eva@ekbergsmode.se

Hans-Olof Andersson

Hans-Olof Andersson

Inköpare / Säljare

0046 730 38 72 81
hans-olof@ekbergsmode.se

Jessica Sjöholm

Jessica Sjöholm

Säljare

jessica@ekbergsmode.se

Fredrik Sjöholm

Fredrik Sjöholm

Inköpare / Säljare

0046 735 64 79 35
fredrik@ekbergsmode.se

Inger

Inger

Säljare

inger@ekbergsmode.se

Magnus Hall

Magnus Hall

Säljare

magnus@ekbergsmode.se

Mats Kvist

Mats Kvist

Ägare

0046 705 888 222
mats@ekbergsmode.se

Charlotte Andersson

Charlotte Andersson

Ekonomi

0046 44 20 92 97
charlotte@donna.cenino.se

STORE

Här hittar du vår butik. Mitt i stan. Du är också välkommen att besöka vår webshop. Öppet dygnet runt.

ÖPPETTIDER
Måndag – Fredag 10–18
Lördag 10–16

Ekbergs Woman
Adress: Västra Storgatan 29, Kristianstad, Sweden.
Tel:+46 44 12 70 65
eMail: kontor@ekbergsmode.se

Ekbergs Man
Adress: Västra Storgatan 41, Lilla Torg, Kristianstad, Sweden.
Tel:+46 44 21 15 06
eMail: kontor@ekbergsmode.se

DIREKT TILL VÅR WEBSHOP

På Cenino.com hittar du alla våra märken. Vi har öppet dygnet runt och alltid fri frakt när du handlar för minst 995 kr.

Är du med i vår kundklubb?
Det är helt gratis och du får alltid information om event, erbjudanden, förtur på reor, och allt annat som händer i våra butiker.

Ditt namn (required)

Din ePost(required)

Mobil